.

.

New
dhrszpd Новороденче Фотографија Реквизити Интересни Тимови Момче Девојка Фото Снимајте Облека Погодна за Бебе Момчиња Девојчиња (Боја : Небото Сино, Големина : Xs-42-7)

dhrszpd Новороденче Фотографија Реквизити Интересни Тимови Момче Девојка Фото Снимајте Облека Погодна за Бебе Момчиња Девојчиња

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ова е бебе снимање костим, вклучува 1 x шапка, 1 x перница, 1xwrap ќебе.Меки и удобни, без оштетување на кожата.Совршен за бебе фотографија реквизити, бебе туш подароци, одмор партија.Погоден за 0-12 месеци бебето.Симпатична Бебе облека за фото снимањето тимови.Пакет димензии : 28 x 25 x 5 сантиметри Пакет Тежина : 1200 Грама Објект Тежина : 1200 Грама Боја : Светло зелена Вклучени компоненти : Новороденче фотографија реквизити облека Дел број : 1948794/120508 REEG Големина : xs-42-6 Note : Прирачник за мерења се предмет на малите грешки.Мало боја варијанта, поради различни монитори.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди