.

.

New
Увеселителен парк Мувла, Силикони Увеселителен парк Мувла Епоксидна Смола Увеселителен парк Калапи со DIY 6 Облик Калапи за DIY Смола Чаши Душеци Дома Декорација

Увеселителен парк Мувла, Силикони Увеселителен парк Мувла Епоксидна Смола Увеселителен парк Калапи со DIY 6 Облик Калапи

DEN 321.36

Тековен
Во продавницата

Производен Метод : Прво се прелива исполнет смола во мерење на првенство за декорација, се тресат тоа добро, тогаш стави на обликување во калап, и да се сврти на мувла по смола е целосно излечени, а потоа занаетите, можат да бидат извадени од калап.DIY Производство : Само додадете некои sequins, сушени цвеќиња, монистра, смола пигменти и други декоративни предмети во силиконски увеселителен парк мувла да се постигне убав ефект. 6 Калапи : ќе добиете 6 силиконски калапи во нашата пакување, што е доволно за различни занаетчиски работи, исто така можете да ги споделите со луѓе блиски до вас, во вашиот живот.Лесен за Чистење : внатрешноста на увеселителен парк мувла е сјајна и лесно да се изгуби, не е лесно да се пробие и да се деформира.Тоа може да се користи подолго време и не е лесно да се чисти и да ги чува.Поле на Примена : Можете да ги користите за да го направи семејство coasters, накит, дома декорација, автомобил декорација, празник украси, мали керамика таблички, итн.Функција : 1. Лесен за Чистење : внатрешноста на увеселителен парк мувла е сјајна и лесно да се изгуби, не е лесно да се пробие и да се деформира.Тоа може да се користи подолго време и не е лесно да се чисти и да ги чува. 2. DIY Производство : Само додадете некои sequins, сушени цвеќиња, монистра, смола пигменти и други декоративни предмети во Силиконски Увеселителен парк Мувла да се постигне убав ефект. 3. Производен Метод : Прво се прелива исполнет смола во мерење на првенство за декорација, се тресат тоа добро, тогаш стави на обликување во калап, и да се сврти на мувла по смола е целосно излечени, а потоа занаетите, можат да бидат извадени од калап. 4. Поле на Примена : Можете да ги користите за да го направи семејство coasters, накит, дома декорација, автомобил декорација, празник украси, мали керамика таблички, итн. 5. 6 Калапи : ќе добиете 6 силиконски калапи во нашата пакување, што е доволно за различни занаетчиски работи, исто така можете да ги споделите со луѓе блиски до вас, во вашиот живот.Спецификација : Предмет Тип : Увеселителен Парк Мувла Материјал : Силикон Тежина : Околу. 170g / 6.0 оз Големина : Прибл. 10.2 x 10.2 x 0,8 cm / 4.0 4.0 x x 0.3 во Боја : Бела Пакет Листата : 6 x Увеселителен парк Мувла.

Останатите карактеристики

Item Type:
 Coaster Mold
Material:
Silicone
Weight:
Approx. 170g / 6.0oz
Size:
Approx. 10.2 x 10.2 x 0.8cm / 4.0 x 4.0 x 0.3in
Color:
White
Package List:
6 x Coaster Mold :
Обновено

Слични понуди