.

.

New
Топ Столар поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Прекумерно Карирани Зелена Камион и Детелина Лисја Сезонски Mail Обвива за Дома Отворено Оркестарот 25.4 x 20.78 во

Топ Столар поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Прекумерно Карирани Зелена Камион и Детелина Лисја Сезонски Mail Обвива за

DEN 503.76

Тековен
Во продавницата

Материјали:висок квалитет на магнетна ПВЦ.Големина:Прекумерно/25.4 x 20.78 Во (64.7 x 52.8 cm).Карактеристики:Водоотпорен,Шарени печатење, бледнеат-отпорни,лесно да се чисти, може да се користи на сите годишни времиња.Совршен за наводнување на дворот надворешен декор, додава живописни бои во вашиот дом.Забелешка:Пакетот вклучува 1 поштенско сандаче покрива само, пошта кутија НЕ е вклучена.Поштенско сандаче Опфаќа/Писмо Кутија Опфаќа Големини:Стандардна Големина / 20.7" L x 18.03" W Прекумерно / 25.4" L x 20.78" W Материјали:висок квалитет на магнетна ПВЦ Објект Тежина:Стандардна Големина/380g(0.83 lb) Прекумерно/420g(0.92 lb) Еднократно, може да се користи во пролет лето есен зима магнетни функција која е лесно да се апсорбира и да ги отстраните од вашето поштенско сандаче.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди