.

.

New
XYYXDD Закачалка,Креативност Облека Железнички,водовод Дизајн Екранот Стојат Дома со Отворен Грб Полици Едноставност Отворено Сушење Полици/Бела/140 * 120Cm

XYYXDD Закачалка,Креативност Облека Железнички,водовод Дизајн Екранот Стојат Дома со Отворен Грб Полици Едноставност Отворено

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Користете Простор : Дневна Соба Влезот,Спална Соба Cloakroom,Перформанси Соба, Соблекувалната,Облека Продавница,Канцеларија,Итн.Индустриски Стил е Извршување на Повеќето Модерни Млади Луѓе.Персоналните Облека Бара Уникатна Продавница Дизајни.Чуден се Чувствуваат Одговара на Вашиот Избор и да Верува во Себе.Изберете Соодветна Висина и Должина за да се Вклопат во Резервираниот Простор.Подобро Складирање на Облека да се Направи Дома Простор Повеќе Среди,да Зачувате Простор и да се Направи Подобра Употреба на Просторот.Ние Продаваме голем Број на Гроздобер Стил Закачалки и Сушење Полици.Ако е Потребно,Вие сте Добредојдени да се Купат во Овој Магазин.Тип : Подот Сушење Rack Material : Metal Color : Black,Gold,White Dimensions : 130 X100 Cm,130 X120 Cm,130 X150 Cm,140 X100 Cm,140 X120 Cm,140 X150 Cm,150 X100 Cm,150 X120 Cm,150 X150 Cm,160 X100 Cm,160 X120 Cm,160 X150 Cm Do Ќе Треба да се Инсталира : Yes This Производот Не Содржи Никакви Други Accessories Create Повеќе Чување Стилови,Едноставен и Stylish Reasonable Просторни Шема Дизајн,Стабилна, Без Shaking Widely се Користи : можете Да Висат Облека,Чанти,Капи,Крпи,Шалови и Други Мали Дневни Потреби,Погоден за Сите Видови на Врати,Партиции,Украси во дневни Соби,Спални соби,Тоалети,Облека Продавници,Канцеларии Итн.Овој Производ е Инсталиран Рачно,И Инсталацијата не е Едноставен и Лесен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди