.

.

New
Tiffen 55мм 80A Филтер

Tiffen 55мм 80A Филтер

DEN 265.68

Тековен
Во продавницата

Се постигне правилно бои во сликата со бел ден филм.Се прилагодува за осветлување варијации. 55мм дијаметар.Првенствено за боја слики.Опис на производот се Постигне правилно бои во сликата со бел ден филм Прилагодува за осветлување варијации 55мм дијаметар Првенствено за боја слики Салда бел ден филм со најголем стандард волфрам осветлување, студио за осветлување и да ги копирате стојат осветлување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди