.

.

New
ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Берберот Стол Удобен Салон Стол Моделирање Салон Стол, Берберот Стол, Хидраулични Салон за Убавина Опрема (Боја : Сива

ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Берберот Стол Удобен Салон Стол Моделирање Салон Стол, Берберот Стол,

DEN 17604.96

Тековен
Во продавницата

[Прилагодлива висина]-Овој бербер стол користи безбедно хидраулична пумпа, која може да се прилагоди на седиште висина помеѓу 41-52cm/16-20.4 инчи.Вграден-во безбедноста сертификација гас род.Можете лесно може да се прилагоди на висината на стол со повлекува на педали. [Quality]-Производ големина : 53x 54x 84-94cm (должина x ширина x висина) / 20.8x21.2x33-37 инчи.Овој салон за убавина столот е направен од високо-квалитет челик и СТП кожа.Салонот за убавина стол, исполнет со високо еластична сунѓерот, може да обезбеди удобно седење искуство.Добро Направени и Здрав : Висок губење на способноста на 330 Lbs како салон стол.Доаѓаат со 23 во Хром база и парична казна изработка на метал конектори. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Класичен Стилски Дизајн : Дизајниран со едноставни линии и класичен изглед, овој стол е е погодна за различни стилови и сцени, додека жив заситени бои ќе привлечат големи групи на клиенти на вашиот продавница. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Ергономски Дизајн, Висока густина пена амортизирање цел да се вклопи во природната контурите на човечкото тело се идеални за сит поддршка на долниот дел од грбот, торзото и вратот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди