.

.

New
menolana Професионални Мажи Бричење Четка за Бричење Крем Сапун Сад Кригла Првенство ПРИРОДНО ДРВО

menolana Професионални Мажи Бричење Четка за Бричење Крем Сапун Сад Кригла Првенство ПРИРОДНО ДРВО

DEN 383.76

Тековен
Во продавницата

за салонот, дома, лична и професионална употреба.Висок квалитет на четка за бричење.Доаѓаат со дрво бричење сад, лесен за употреба и созд пенливата.Густа коса.Долга рачка за лесно користење.Опис : - Висок квалитет четка за бричење. - Густа коса. - Долга рачка за лесно користење. - Дојде со дрво бричење сад, лесен за употреба и созд пенливата. - за салон, дома, лична и професионална употреба.Спецификација : - големина на Четката : прибл. 10x4cm/ 4x1.6 инчен - Сад големина : прибл. 8x8x4cm/ 3.2x3.2x1.6 инчен - Материјал : Wood Package Вклучува : 1 Парчиња Бричење Bowl1 Парчиња Бричење Brush Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди