.

.

New
Uniq-bty Ac Адаптер Замена за Првичните Idm-1035 Idm-1210 Idm-1250 Idm-1252 Idm-1295 Idm-1731 PSU

Uniq-bty Ac Адаптер Замена за Првичните Idm-1035 Idm-1210 Idm-1250 Idm-1252 Idm-1295 Idm-1731 PSU

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Влез : 100-240 V AC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета / 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција!.Pls ве молиме проверете ја вашата машина модел пред купување, ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас на почетокот.Брза испорака : Брод во рок од 24 часа, освен празници и викенди.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Боја : black Input : 100 V-240 V 50/60 Hz Power извор : Corded Electric Multiple заштита : заштита од Преоптоварување : спречување на моќ преоптоварување.Во текот напон заштита : да се спречи преку напон.Во текот тековната заштита : автоматска заштита во случај на повеќе актуелни.Краток спој заштита : автоматска заштита во случај на краток спој.Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација Наменета за Преносливост, Останете Обвинет Каде и да Одите.Патување, Работа, Home Kindly Потсетам : (1) да се Избегне вода, внатрешна употреба. (2) Можете да aslo отсечени dc приклучок и да се поврзете на жица директно за некои посебни usages (Испрекинатата линија е негативна). (3) Контактирајте со нас за промет на големо цена за рефус цел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди