.

.

New
DDGD L06 Безжична BT Selfie Стап Рачни Далечински Shutter со LED Пополнете Светлината Телефон Tripod Црна

DDGD L06 Безжична BT Selfie Стап Рачни Далечински Shutter со LED Пополнете Светлината Телефон Tripod Црна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пополнете светлината светилка и selfie стап десктоп tripod, интегриран дизајн, разновиден функции, може да се менува со различни сцени.Дизајнот на еден-парче виткање, лесно да се спроведе, може да се стави во ранец, заземаат мал простор.Телефонот клип на selfie стап може да ротира 360 степени, поддржува два начини на хоризонтални и вертикални, и може да се прилагоди според снимање Агол.Згора на тоа, таа има две заклучување на копчињата да се направи tripod постабилна и стабилна.Опремени со BT далечински управувач, не треба да го поставите на снимањето на мобилен телефон, далечинско снимање може да се ослободи рацете, повеќе погодно.Постојат три различни извори на светло : топла светлина, ладна светлина, ладна и топла светлина.Секој извор на светлина може да се прилагоди на три начини.Кога пукање, тоа може да се прилагоди себе според осветлување осветлувањето на сцената да се најде најдобрите снимање слика.Спецификација : Предмет Тип : Tripod Пополни Светла Боја : Црна Тежина : Околу.784g/27.7 оз Материјал : ABS+Алуминиумски Легури Извор на Светлина : Ладна Светлина / Топло Светло / Ладна и Топла светла Боја Температура : 600-6500k Тековни/Напон : 1А/5 V се Протега на Должина : 35.5-160cm/13.98-62.99 во Напојување : 1800m Ah Литиум Батерија (со вградената Батерија) Далечински Управувач : 120m Ah CR1632 Копчето Батеријата (со Батерија) Пакет Листа : 1 x USB Кабелот 1 x Далечински Управувач (Инсталиран на Дршката) 1 x Пополнете Светлината Забелешка : 1 : Не се стави производот во повисоките места, нерамни површини, и земјата за да се спречи падот штета.2 : не користите напојување надминува товарот на производот, што може да предизвика производ да се загрее и коло за да изгори надвор.3 : не расклопување или модифицирање на производ со себе.4 : не се погоди или фрли производ, тоа е лесно да се предизвика внатрешни неуспех.5 : не се стави производот во ниска температура, влажно место.6 : не се фрли на производот во оган, да се чува далеку од огнот извор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди