.

.

New
Домаќинство подарок хардвер алатка поставена лента со алатки електричар машини за прирачник за одржување комбинација set производителот на големо (15)

Домаќинство подарок хардвер алатка поставена лента со алатки електричар машини за прирачник за одржување комбинација set

DEN 719.76

Тековен
Во продавницата

Идеален за дома и гаража поправки.Содржи алатки потребни за повеќето мали поправки околу куќата.Независна дизајниран во калапи за чување се фалсификувани во 1 парче, одговара на секоја алатка?s големина за да ги поправат цврсто и чува сите алатки во уредната, стабилна и безбедна состојба.Применливи сцена : апарати за домаќинство.Направени од високо квалитетен челик и готови во топлина третираат хром, трајни и отпорност на корозија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди