.

.

New
LARIBON Пешачење Столбови, Виткање Пешачење Столбови, Прилагодлива Висина Одење Стапчиња, Alumnium & Лесни Пешачење Столбови, Плута Зафат се Справи со

LARIBON Пешачење Столбови, Виткање Пешачење Столбови, Прилагодлива Висина Одење Стапчиња, Alumnium & Лесни Пешачење Столбови,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пешачење пол им овозможува должина од беа 25,5-инчен 55-инчен.Алуминиум пешачење пол со трајност.Пешачење столбови расклопна.Плута Зафат се справи со се зголемува удобноста за туристите. 4 боја стилови и од 2 до 4 пакети да се избере.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди