.

.

New
(900 компјутери) М4-0.7, DIN 929, Метрички, Хексадецимален Заварување Ореви, Челик, Обичен

(900 компјутери) М4-0.7, DIN 929, Метрички, Хексадецимален Заварување Ореви, Челик, Обичен

DEN 2126.40

Тековен
Во продавницата

Заварување ореви се користат за заварување орев врз домаќин материјал.Дијаметар (Номинална) : M4 Diameter (Димензија) : 4mm Thread Теренот : 0.7 Тема Должина (Минимум) : 3.5 mm Across Станови (Основна) : 9mm Height (Основна) : 3.5 mm Category : Хексадецимален Заварување Nuts System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Вози Стил : Надворешни Хексадецимален Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 929 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди