.

.

New
КАМИЛА КРУНА Mens Мокасини се Лизга На Мокасина Кожа Повремено Одење Чевли Удобни за Работа на Заводот се Облекуваат Отворено

КАМИЛА КРУНА Mens Мокасини се Лизга На Мокасина Кожа Повремено Одење Чевли Удобни за Работа на Заводот се Облекуваат Отворено

DEN 1631.76

Тековен
Во продавницата

Гумен ѓон. ▶Вистинска Кожа : горниот дел на оваа mens мокасини е направен од вистински cowhide кожа.Мека и носат-resistent, осигурувањето ќе поголема флексибилност, што се очекува од еден и стилизирана повик за секојдневна облека, обувки. ▶Удобна Перница Insole : отстранлив акупресурата масажа insole помага во олеснување на замор и болки во нозете за време на долгите денови на одење. ▶Гумени Outsole : повеќе повлечи обрасци до максимум влечење на влажни и суви површини, да ги задржи на рамнотежа помеѓу сите на време. ▶Класичен Стил и Погодност : лизга на чевли со еластична јака за лесно лизга и исклучување, моден дизајн нуди најмногу погодност. ▶Квалитет Гарантиран : висок квалитет на материјалите и изработката во комбинација со ергономски технологија прават овие мокасини голема за повик за одење, патување, возење, канцеларија и работа. ●Лесно да се Координираат : .Адвокатско лизга-ons мокасини на располагање во широк спектар на нијанси од светло до темно, кафеава и црна.Дали сте облечени во формална тужба или удобно секојдневен носат, тие совршено ќе одговара. ●За секоја прилика : .Удобно секојдневен mens чевли, способен за вршење можете удобно за милји, и соодветни за речиси секоја пригода, патуваат, пешачење, возење, бизнис, работа и повик за секојдневна облека. ●За Големина : .Ние ви препорачуваме да земе половина големина помала ако ви се тесни нозе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди