.

.

New
Воскресна Градина Кревети Колонист Кутии, ги Крена Цвет Кутии, Колонист Кутија Покачена Билка Колонист се Погодни за Одгледување на Зеленчук, Цвеќе, лековити Билки

Воскресна Градина Кревети Колонист Кутии, ги Крена Цвет Кутии, Колонист Кутија Покачена Билка Колонист се Погодни за Одгледување

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Колонист Покрена Кревети-Покачена отворен цвет садови обезбеди убава и практични решенија за садење вашиот омилен билки, зеленчук, овошје, цвеќиња и други вегетација на теренот.Колонист со Нозе-Може да се инсталира во различни форми.Креирање повисоки ѕидови за специјални растенија.Се користи за дом и градина декорација.Воскресна Колонист Кутии Отворено со Нозе-засадување кутија лесно може да се користи во затворени простории или на отворено, и е многу погодна за одгледување на балкон, билка градина, градина, двор, тераса или во аголот на дневната соба.Воскресна Цветните Леи-градината кревет е опремен со автоматско полевање послужавник и дренажа дупки да се обезбеди простор за чување на вишокот на вода, дозволувајќи им на корени целосно да се апсорбира вода и хранливи материи.Пластични Покрена Градина Кревет-Не е вода приклучокот на секоја страна од кутијата, која лесно може да се исцеди или задржат вишокот на вода.Воскресна Градина Кревети Колонист Кутии зеленчук колонист Комплет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди