.

.

New
(50 парчиња) M10-1.5, DIN 929, Метрички, Хексадецимален Заварување Ореви, А2 Нерѓосувачки Челик

(50 парчиња) M10-1.5, DIN 929, Метрички, Хексадецимален Заварување Ореви, А2 Нерѓосувачки Челик

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Заварување ореви се користат за заварување орев врз домаќин материјал.А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик.Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : M10 Diameter (Димензија) : 10mm Thread Теренот : 1.5 Тема Должина (Минимум) : 8mm Across Станови (Основна) : 17mm Height (Основна) : 8mm Category : Хексадецимален Заварување Nuts System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Вози Стил : Надворешни Хексадецимален Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 929 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди