.

.

New
GIM Mouse Pad со ременче за на Одмор Поддршка, Ергономски Мемориска Пена Mousepad Перница Не се Лизга Гумени База за Лаптоп, Компјутер, Гејмерски, Канцелариски

GIM Mouse Pad со ременче за на Одмор Поддршка, Ергономски Мемориска Пена Mousepad Перница Не се Лизга Гумени База за Лаптоп,

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

【Ергономски Гел Зглоб Поддршка】 : Посебни бран дизајн го прави Природен крива на врвката за околу рака и за удобно да се движи и кликнување, обезбедување на утеха и поддршка за раце.Спречување и лекување на зглобот болка/замор/иритација за долгорочна работа на компјутер. 【Ултра Мазна Површина т додадете непотребно ѓубре за вашето работно биро.Се уште не се убедени за нашиот квалитет?Ако имате било какви проблеми со вашиот зглоб подлога, ние ќе ви обезбедиме со замена бесплатно (до една година од датумот на купување).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди