.

.

New
Занает Резен алат, Ротирачки Нож Ножеви,од не ' Рѓосувачки Челик Занает Ножеви со 360-степен Ротирачки Нож, Уметност Алатка за Сечење за Занает, Хоби, Scrapbooking, Матрицат?

Занает Резен алат, Ротирачки Нож Ножеви,од не ' Рѓосувачки Челик Занает Ножеви со 360-степен Ротирачки Нож, Уметност Алатка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Комплетен Сет】 Дојде со 3 јаглерод челични ножеви(15°+30°+45°)кои беа машина удирани со тупаници и врежана кои го прават тоа сигурен остар. 【360-степен ротирачки 】Овој рачен алат има 360-степен ротирачки нож кој ви овозможува да се намали многу комплексни форми, лесно и брзо. 【Безбедна употреба】На ергономски дизајнирана рачка во L-форма која може да го зголеми вртежен момент за труд заштеда, тоа ќе го заштити вашиот зглоб за време на долго време сечење работа.L-форма ќе aslo овозможи имате подобра визија на вашиот сечење линии. 【Апликации Вклучуваат】Хартија-сечење, decoupage, матрицата на одлучување, излет налепници, уметнички дела, графички дизајн, архитектура, scrapbooking, знак пишување со користење на винил, и многу други користи. 【Модел Правење】 Тоа е дефинитивно идеален подарок за вашите деца за занает проекти кои може да ги подобрат своите практични вештини и creativites.Совршен подарок за секого дека како уметност и занает работи.Надгради 360 степени Ротирачки Нож Занает Сечење Алатки Идеален занает и хоби алатка која намалувања глатки криви и сложени форми лесно од различни тенки лист материјал.Совршен за сите видови на занаетчиски работи, вклучувајќи матрицата одлуки, хартија-занает, scrapbooking, картичка на одлуки,decoupage итн.Карактеристики : Ротирачката Нож-Намалување на глатки криви и сложени форми, без менување на вашиот држење на позиции за различни сечење агли.Ергономски Рачка-L-форма се справи со наменета за подобра визија и зглобовите заштита.Широк Спектар на Употреба-револвинг сечилото е дизајниран за сечење mutiple тенки листови материјали како хартија, винил, картички.Спецификација : Материјал : ABS Справи и Јаглероден Челик Сечилото Боја : Темно Сина, Големина : 8.1 x 5.9 x 0.7 инчи Пакет Содржина : 1 x Сечење Занает Алатка.

Останатите карактеристики

Material:
ABS Handle and Carbon Steel Blade
Color:
Dark Blue
Size:
8.1 x 5.9 x 0.7 inches
Package Contents:
1 x Cutting Craft Tool :
Обновено

Слични понуди