.

.

New
Hurtle Вибрациона Платформа-Надградена со Полно Тело Фитнес Машина Вежба - Crazy Fit Massager w/Прилагодливи Брзина Ниво 2 Отпор Бендови 3 LED Екран и BMI Сензор Следи - HURVBTR85

Hurtle Вибрациона Платформа-Надградена со Полно Тело Фитнес Машина Вежба - Crazy Fit Massager w/Прилагодливи Брзина Ниво

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Максимална лице тежина капацитет до 330 кг.Вграден-во со претходно тренингот начини за midsection, abs, бутовите и задникот.5 HPDisplay прозорец : три LED Screens Construction Материјали : Прав Обложен Челик, Конструиран ABSPerson Тежина Капацитет : До 330 кг.Исто така, вклучуваат зголемена метаболизмот, намалување на стресот кота нивоа.Обезбедување на крајната вибрации, овој квалитет, е изграден до последен пакети значителна 200 w на моќ. 3 LED ЕКРАНОТ : Ова вибрации машина овозможува лесно следење на вашиот прогрес во LED екран со допир на копче контроли.Целото ТЕЛО ТРЕНИНГОТ : Оваа надградена вибрациона платформа со висок напојува вибрации на моторот ќе ви помогне да добиете и горниот дел на телото и долниот дел од телото тренингот.Hurtle Модел : HURVBTR85 Standing Вибрации Фитнес Machine Standing Вибрации Фитнес Машина - со Полно Тело, Vibrating Платформа Вежба & Тренингот Trainer Features : Револуционер Вибрации Дизајн за Фитнес што е Забавно!Вибрации Асистирана Вежба за целото Тело Training Smart Фитнес Следење : Песни Брзина, Време, Индексот на Телесна Маса (BMI)на телесните Масти Скенер со Приспособливи Тренингот Plan Excellent Тонирање за Средината Дел, Abs, Бутовите & Buttocks Simple Електронски Plug-in Design Easy Работата : Застане На & Моќ On Digital LCD Екранот со Допир на Копче Controls Adjustable Вибрации Интензитет и Брзина Levels Whole-Телото ја Подобрува Мускулната Сила и да се Промовира Губење на Loss Perfect за Спортски Тренинг, Губење на Тежина, Согорување на Масти, Мускулите Toning Ideal за Сите телесни Типови & Возраст Groups What е во Кутија : Вибрации Фитнес Машина (2) Отпор Bands Power Cable Technical Спецификации : Движење на Владата : Oscillation Vibration Интензитетот на Вредноста : 1 -99 Брзина Levels High-Придвижуван Моторот : 200 Вати, 1.Паметен фитнес тракер кои ги вршеа брзина, време и BMI.Тоа вклучува две отпор бендови за спортски тренинг, губење на тежина, согорување на масти, и тонирање на мускулите.ЗДРАВСТВЕНИ ПРИДОБИВКИ : Тоа им помага да се зголеми циркулацијата, мускулна сила и флексибилност; подобро опсег на движење; основни климатизација и стабилност; мускулите и побрзо заздравување.*Собранието Required Power Набавка : 120 VAssembled Големина (L x W x H) : 27.Рачки карактеристика вградена во BMI сензори за следење на напредокот.2' inches The Hurtle Стои Вибрации Фитнес Машина - со Полно Тело, Vibrating Платформа Вежба & Тренингот Тренер - Револуционерна Вибрации Дизајн за Фитнес што е Забавно! - Вибрации Асистирана Вежба за целото Тело Обука - Smart Фитнес Следење : Песни Брзина, Време, Индексот на Телесна Маса (BMI) - Тело Масти Скенер со Приспособливи Тренингот План - Одлична за Тонирање Средината Дел, Abs, Бутовите & Задникот - Едноставен Електронски Plug-in Дизајн - Лесно Ракување : Застане На & Моќ На Дигитални LCD Дисплеј со Допир на Копче Контроли - Прилагодливи Вибрации Интензитет и Брзина Нивоа - Целото Тело се Подобрува Мускулната Сила и да се Промовира Губење на Тежината - Совршени за Спортски Тренинг, Губење на Тежина, Согорување на Масти, Тонирање на мускулите - Идеален за Сите телесни Типови & Старосни Групи - Она што е во Кутијата : - Вибрации Фитнес Машина - (2) Отпор Бендови - Power Кабел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди