.

.

New
ZSHUZHI Покрена Градина Кревет, Отворено дрво Покрена Градина Кревет Покачена Колонист Кутија Комплет на Тркала и со Нозе за Чување Полица (Боја : Природна)

ZSHUZHI Покрена Градина Кревет, Отворено дрво Покрена Градина Кревет Покачена Колонист Кутија Комплет на Тркала и со Нозе

DEN 343.20

Тековен
Во продавницата

Воскресна Градина Кревет : Изработени од природни ела дрво,тоа е повеќе цврсти и стабилни,што ќе ви овозможи да додадете некои растенија на тераса од палубата.Воскресна Колонист Кутија : 2-приказна покачена цвет садови се обезбеди доволно садење област за gardeners,погоден за различни цвеќиња,билки,зеленчук и различни дизајни.Колонист Покрена Кревети : Не е комплетен страна панел, на секоја страна.Тоа е цврсто фиксни и не течење на почвата.целата структура е многу стабилна и инсталацијата е многу лесна.Воскресна Градина Кутии : Опремени со 4 тркала,кои лесно може да се пресели од едно до друго место,со што се штеди време и енергија.Грижете се-бесплатна услуга : Ако имате било какви прашања во врска со нашата градина кревети и услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме онлајн 24 часа за да ви овозможи со грижете се-бесплатни услуги.Боја : Природна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди