.

.

New
Glarks 320Pcs од Нерѓосувачки Челик, Neoprene, Поддржан од EPDM Врзани Запечатување Подлошки Асортиман Комплет Работа за #4/ #5/ #6 Завртки

Glarks 320Pcs од Нерѓосувачки Челик, Neoprene, Поддржан од EPDM Врзани Запечатување Подлошки Асортиман Комплет Работа за

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

♛"Совршена Комбинација" : 304 од не ' рѓосувачки челик во комбинација со EPDM, подобрување на прицврстување ефект како и функција на варењето, обезбеди траен печат од воздух и вода, се користи за да се спречи протекување, дистрибуирате притисок на гром или завртка, може да се избегне термичка експанзија и ладно контракција додека инсталирањето. ♛"Широк Апликација" : Овие запечатување водоотпорен подлошки се масна, тешко и дебели, добро за себе дупчење завртки употреба, широко се користи во електрична опрема, индустриски машини, станбена изградба и домување. ☛ додека инсталирање, тие може да го подобри прицврстување ефект како и функција на варењето, обезбеди траен печат од воздух и вода, може да се спречи протекување, дистрибуирате притисок на гром или завртка.Glarks висок квалитет, од нерѓосувачки челик, neoprene EPDM врзани запечатување водоотпорен подлошки асортиман поставите работи за #4/ #5/ #6 завртки 【Спецификации : 】 Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик и Neoprene EPDM Големина : M4.8x14 50pcs пат М5. 【Пакет Детали : 】 M4. ♛"Пакет Содржина" : Во овој сет, Тоа вклучува 8 големина на М4.5x16 50pcs пат М5.доволно количество и издржливи квалитет за ваша употреба. ♛"Водоотпорен Подлошки" : Овие подлошки имаат супериорна отпорност на корозија во споредба со редовни челик подлошки, совршено се користи за близина солена вода, свежа вода, влажни средини и други дрво поврзани проекти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди