.

.

New
(700 компјутери) M6-1.0, DIN 928, Метрички, Плоштад Заварување Ореви, Челик, Обичен

(700 компјутери) M6-1.0, DIN 928, Метрички, Плоштад Заварување Ореви, Челик, Обичен

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Заварување ореви се користат за заварување орев врз домаќин материјал.Дијаметар (Номинална) : M6 Diameter (Димензија) : 6mm Thread Теренот : 1.0 Тема Должина (Минимум) : 5mm Across Станови (Основна) : 10mm Height (Основна) : 5mm Category : Плоштадот Заварување Nuts System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Вози Стил : Надворешни Плоштадот Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 928 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди