.

.

New
Mouse Pad,2 Пакет Upgated Трајни Подлоги за Глувче со Stitched Работ, Компјутерски Глушец Подлога,11.8x9.8x0.12 30% Поголем Голема Mouse Pad,Не се Лизга Гумени База Водоотпорен Mouse Pad за Лап?

Mouse Pad,2 Пакет Upgated Трајни Подлоги за Глувче со Stitched Работ, Компјутерски Глушец Подлога,11.8x9.8x0.12 30% Поголем

DEN 190.80

Тековен
Во продавницата

✅ Не се лизга Гумени База Mouse Pad : мека и густа, не-пропадна природата гумена база, го задржува подлога цврсто во место.Тоа обезбедува стабилна работа на глувчето.Само да се потопи во вашата работа или игри без да се грижиш за досадни mouse pad движење. ✅ Трајни Производство Дизајн Mouse Pad : На трајни stitched рабови и со висока густина премиум текстура која била преработена во 230°F висока температура и висока-притисок комора за да се обезбеди долгорочна употреба, без деформација и degumming. ✅ Ултра-мазна Lycra Покрие Mouse Pad : Нашата класичен mouse pad усвојува високо квалитетни Lycra крпа на маска за непречено плови.Тоа е оптимизиран за брзо движење, додека одржување на одлична прецизност и контрола.Тоа е компатибилен со механички и оптички глушец. ✅Широк спектар на примена Mouse Pad : на Располагање за сите видови на глувчето( wired, безжични, механички, ласерски & optical).Идеална големина за секојдневна употреба. 3 mm дебелина за да се прилагодат на сите површини,Не се грижиш за тоа некогаш warping. ✅ Купи Ризик : 5-ЅВЕЗДА ЖИВОТ-ГАРАНЦИЈА Mouse Pad, Ние сме посветени на нашите 100% задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Боја : Црна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди