.

.

New
WATERWICH Морски Брод Автомобил 6 Банда НА-Исклучување на Палењето Водоотпорен Toggle Рокер Switch Панел with12V/24V Коло Прекинато LED Voltmeter Автомобил Полнач за RV Возило Камион (Switch

WATERWICH Морски Брод Автомобил 6 Банда НА-Исклучување на Палењето Водоотпорен Toggle Рокер Switch Панел with12V/24V Коло

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мултифункционален Switch Панел за Полнење : вклучени 6 on-off 5pin Сини LED рокер прекинувач, 6 прекинувачи,12 V цигара приклучок, 2.1 A/5 V Со мулти-функција налепници за DIY вашите специфични потреби.Краток спој/Прегреат Заштита : изграден во заштита од Преоптоварување,Погоден за повеќето DC 12 V-24 V автомобили, UTV/АТВ, камиони, приколки, RV, караван, автобус, морски брод, јахта, авион и др.Со нашите строга контрола на квалитетот на системот, ние тест секој објект и 100% се обезбеди во добра состојба пред да се брод.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди