.

.

New
BRHE 3 Pack Силиконска Маска Кожи за PS4 Контролер, Заштитник Случај Додатоци во Собата за PS 4/PS4 Тенок/PS4 Про Безжични/Жичен Gamepad Џојстик со 8 Палецот Костец Капи

BRHE 3 Pack Силиконска Маска Кожи за PS4 Контролер, Заштитник Случај Додатоци во Собата за PS 4/PS4 Тенок/PS4 Про Безжични/Жичен

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ - BRHE ултра-тенок кожата опфаќа вашиот gamepad и апсорбира помали шокови, гребнатини и остатоци додека овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Дизајниран за да се справи со PS4 прилагодени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди