.

.

New
AOLIGO 3.3 ft x65ft Плевел Бариера Пејзаж Ткаенина, Градина Ткаенина Тек со 6 персонални КОМПЈУТЕРИ Градина Пејзаж Sod Staples, 3.6 оз Про Градина Плевел Бариера Пејзаж Издржливи ?

AOLIGO 3.3 ft x65ft Плевел Бариера Пејзаж Ткаенина, Градина Ткаенина Тек со 6 персонални КОМПЈУТЕРИ Градина Пејзаж Sod

DEN 575.04

Тековен
Во продавницата

【Премиум Плевел Бариера Ткаенина】Мерки 3.3 * 65 ft.Дебела и издржливи ткаенини може да се користи за долго време.Заштеда на време за купување нормално ткаенина и повторно да го инсталирате.Водење на вашата градина и цветните леи се ослободи од плевел за долг период на време. 【Здрав & Отпорни на Корозија】 УВ Стабилизира И Голема Дебела Градина Ткаенина Ќе Трае Повеќе Од 5 Години, На Директна сончева Светлина, да Обезбеди Долго Време Плевел Заштита, Само Вода за Чистење за Да Се Обновливи. 【Лесно Да се постават И Повеќе Цели】 Лесно да се постават и лесно да се сече со ножици.Тоа ќе биде голема премија градина ткаенина за вештачка трева, зеленчук печ, цвет кревет, земјата маска, градина, патеката, chippings, камења, чакал walkway, патио, игралиште, стаклена градина, и други надворешна употреба.Тоа е супер лесен и удобен за DIY на крпа големина и облик за вашиот дом планираните потребни. 【Откријат Професионални Градинарство Решение】На AOLIGO крајната про плевел бариера пејзаж ткаенина е тука за да го направат вашиот живот полесно и 100% без мака.Дизајнирана за да обезбеди сигурен плевел контрола, оваа премија плевел бариера ткаенина ќе вртоглаво се зголемуваат вашата продуктивност и ефикасност!. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД】 Веруваат дека заслужуваат најнапредниот, издржливи и професионални решенија за вашиот дом, градина.Тоа е причината зошто ние го самоуверено понуди 60-ден, без мака, целосна наплата на гаранција на нашиот прекрасен плевел бариера ткаенина!.Нашата премиум-одделение пејзаж ткаенина обезбедува плевел-слободен расте, ја поттикнува циркулацијата на воздухот и водата одржување на хранливи материи во почвата.Помогне на вашата растенија растат подобро.Тешки плевел мембрана со плевел контрола, земјата заштита од влага-доказ, намалување на ерозија на почвата, широко се идеални за градина, овоштарник, стаклена градина, цветните леи, патишта, уредување итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди