.

.

New
CHUANRUI Комбинација Клуч Сет Метрички, 12 Парче Клучеви Поставите 8 - 19mm Стандард 12 Точка , Хром Vanadium Челик со Сметководствената Торбичка

CHUANRUI Комбинација Клуч Сет Метрички, 12 Парче Клучеви Поставите 8 - 19mm Стандард 12 Точка , Хром Vanadium Челик со

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

"Висок Квалитет"Фалсификувани од премиум хром vanadium челик и готови во целост полски хром, Капка-Фалсификувани за долг животен век, анти-заштита од корозија и' рѓа-отпор, клучеви е анти-абразивни, трајни и ефикасно го продолжува работниот век. "Лесен за Користење"12-точка форумот кутија крајот и 15° форумот за подобар пристап до сврзувачки елементи во тесна работа простори.Дизајнот на off-агол вчитување намалува fastener заокружување и нека имате повеќе вртежен момент на fastener што го работам. "Метрички Големина"12-парче Метрички Комбинација Клуч Сет кој ги исполнува ANSI стандард вклучува 8мм, 9mm, 10мм, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm.Секоја алатка има постојан ласерско гравирање големина брзо да се идентификуваат и да се најде клуч кој го сакате. "Долго се Справи со"Долга греда се справи со дизајн обезбедува повеќе потпора и грчевито држејќи се за моќ, овозможува поголем пристап до тешко да се стигне до сврзувачки елементи, им овозможува да работат лесно во тесни места за да се олабави тврдоглав или' рѓосано завртки и навртки. "Складирање Торбичка"мерката клуч сет доаѓа со тркалање торбичка за лесно организација и лесен за складирање.Тркалаат-up торбичка има две мали дупки за лесно да виси и виткање капак кој го држи клучеви од лизгање надвор.-Мора да има за вашиот патот за итни случаи за полнење, или резервни алатка во автомобил вод или механика опрема.Двоен 12-точка кутија-завршува и форумот се справува ви помогне да пристапите на ореви и завртки во тесни места, со што на вашата работа повеќе напор.Секоја алатка има постојан ласерско гравирање големина брзо да се идентификуваат и да се најде клуч кој го сакате. 15° форумот за подобар пристап до сврзувачки елементи во тесна работа простори.Дизајнот на off-агол вчитување намалува fastener заокружување и нека имате повеќе вртежен момент на fastener што го работам.Мерката клуч сет доаѓа со тркалање торбичка за лесно организација и лесен за складирање.Тркалаат-up торбичка има две мали дупки за лесно да виси и виткање капак кој го држи клучеви од лизгање надвор.-Мора да има за вашиот патот за итни случаи за полнење, или резервни алатка во автомобил вод или механика опрема. 12-парче Метрички Комбинација Клуч Сет кој ги исполнува ANSI стандард вклучува 8мм, 9mm, 10мм, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди