.

.

New
ericotry 200Pcs Памук Влошки Двојно Страна на Лицето Чистење Правоаголник Козметички Памук Влошки за Отстранување Шминка Кожата се Чисти лак Отстранување

ericotry 200Pcs Памук Влошки Двојно Страна на Лицето Чистење Правоаголник Козметички Памук Влошки за Отстранување Шминка

DEN 232.56

Тековен
Во продавницата

Материјал : памук; Боја : бела; Облик : правоаголник; Големина : 6cm * 5cm / 2.36 инчен * 1.96 инчен; Пакетот вклучува : 1 200 парчиња памук влошки.Тоа е мека и блиску до кожата, не е лесно да се отстрани flocs, и има добра апсорпција на вода.Три слој дизајн, дебели, повеќе погодна за кожата, текстура, достапни на двете страни.Лесно да се носат, погоден за патување, опремени со пригоден resealable торба за лесни за складирање.Тоа може да се користи за секојдневно чистење, шминка смена, влажни компресира, лак отстранување и така натаму.Карактеристики : Материјал : cotton Color : white Shape : rectangle Size : 6cm * 5cm / 2.36 инчен * 1.96 inch Package вклучува : 1 200 парчиња памук pads Feature Double-двострано, три-слоевит.Мека и кожа-пријателски, без губење на косата, органски памук, природен и здрав, нежни и не-иритирачки.Кеси полни, чисто чуваат, и лесен за пристап.Погоден за очите, усните, лицето чистење, лак, шминка смена и за нега на кожата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди