.

.

New
Samsung BN96-28391W Assy Кабел P-Ffc

Samsung BN96-28391W Assy Кабел P-Ffc

DEN 861.36

Тековен
Во продавницата

Земја На Потекло : Сад.Број на модел : BN96-28391 W.Објектот Пакет Димензии : 7.0" L x 3.0" W x 1.0" H. Точка Пакет Тежина : 0.05 lb.Ова е овластено резервни производ.Се вклопува со различни Samsung бренд модели.Тоа има оем дел # BN96-28391 W.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди