.

.

New
KUAIE за Безбедност на Децата Нето Домашна Оградата Скалите Безбедност Пребивање, Куче, Мачка Нето за Homeuse Училиште Забавен Парк, Приспособливи Боја : 3cm мрежа, Големин

KUAIE за Безбедност на Децата Нето Домашна Оградата Скалите Безбедност Пребивање, Куче, Мачка Нето за Homeuse Училиште

DEN 5864.16

Тековен
Во продавницата

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ★ Универзална заштитна нето : балконот заштитна нето-е направен од високо-квалитет најлон, и нето се солза-отпорни.Тоа може да се користи за прозорци, балкони, скали и надворешен ѕид огради. ★ Силна јаже нето : конечно да се рака-плетени, армирано, униформа стрес, силна тензија, сонце-доказ јазол ткаење, мулти-влакно ткаење, што на јажето многу издржливи и отпорни на влијанието. ★ Лесно за чување : На заштитни нето ги штити децата безбедност, умерено мека, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг животен век, супер товарот, цврсти и издржливи, лесно да го инсталирате, лесен за употреба и расклопување.Лесно може да се здипли и се чуваат кога не е во употреба. ★ Лесен за употреба : 3 големини се на располагање; одберете позиција да бидат заштитени и ги заостри водич со кабел вратоврска.Најлон мрежи лесно може да се фиксирани на врвот на огради или тула ѕидови со лепак, нокти или завртки, а исто така може да се користи на гранки или се фрла. ★ По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со купувањето на нашите производи.Контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди