.

.

New
Corvette C7 LED Браник Рефлектор Светла за 2014-2019 Chevrolet Chevy Corvette C7 Задните Пак Сигнал Светилки Црвени LED Опашка Кочница Задна Магла Рефлектор Светлина Комплет ОЕМ Замена Пуш

Corvette C7 LED Браник Рефлектор Светла за 2014-2019 Chevrolet Chevy Corvette C7 Задните Пак Сигнал Светилки Црвени LED

DEN 1679.76

Тековен
Во продавницата

✅Компатибилен со 2014-2019 Chevrolet Chevy Corvette C7. ✅Функција : Надградба на Corvette C7 задниот браник рефлектор светла за да посветла LED светла.Воздигнува вашиот мускулите автомобил е аура, па дури и додава дополнителни безбедносни видливост карактеристики. ✅Карактеристики : Чад Леќа, Црвени LED.Напојува со висока моќност SMD LED диоди со црвени LED светла кои формираат совршен фокусна лента со супер светла за осветлување производство. ✅Инсталација : Едноставно пат LED браник рефлектор е жици на возилото опашка светилка и допрете ги на земјата/опашка светлина/кочница светлина соодветно на тоа, надградба на задни сопирачки светла на Corvette C7 нов кул моден изглед. ✅Гаранција : DOT/SAE одобрени; 1 година гаранција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди