.

.

New
Blender Замена Дел Подесувате Алатка Компатибилен со Vitamix Класичен Стандард 64oz Контејнери

Blender Замена Дел Подесувате Алатка Компатибилен со Vitamix Класичен Стандард 64oz Контејнери

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】Големина : вкупна Должина 320mm/12.59"инчи, Направен од Висок Квалитет 100% BPA-free големо Влијание Пластика, машина за миење Садови Безбедно. 【КОМПАТИБИЛЕН СО】ОДГОВАРА на Vitamix Стандард 64oz Контејнери, Класичен Подесувате НЕ Работат со 48oz или 32oz Контејнери и Низок Профил 64oz Контејнери Најде на Про 300 или Про 750. СОВРШЕН за КОРИСТЕЊЕ】Го Подесувате Алатка е Дизајнирана да ги Турка Храна долу во Vitamix Обработка Ножеви не Доаѓаат во Контакт со Нож, исто така Ви Овозможува Процесот на Дебели, Густа Состојки. 【ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВА】1x си игра Стап. 【ИЗВЕСТУВАЊЕ】Ние Не правиме никакви Тврди дека Тие се Оригинални Vitamix Производи.Брендот е Споменато, Модел или Дел Ознака не Работи како трговска Марка, САМО се Применува за да се Демонстрира Усогласеност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди