.

.

New
InSinkErator PRO750 со Кабелот Про Серија 3/4 HP Храна Отстранување на Отпадот Со Еволуцијата Серија Технологија, Powercord Вклучени

InSinkErator PRO750 со Кабелот Про Серија 3/4 HP Храна Отстранување на Отпадот Со Еволуцијата Серија Технологија, Powercord

DEN 7896.00

Тековен
Во продавницата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Овој простор за заштеда на моделот е совршено се вклопуваат за ограничено кабинет простор.Звук Печат ја Прави Еволуцијата од Суштинско значење најмалку 40% потивок од стандардните disposers.Мулти Мелење Две мелење фази нека ти брзо дробење на тешка храна отпад.Кабелот за напојување вклучени.Вклучува звук-намалување на Тивок Јака Потоне Одбивни.Опис на производот Совршен за мали домаќинства или ограничени кабинет простор.Sound Seal ® технологија обезбедува мирен перформанси наспроти стандард одлагач.Multi Grind ® технологија испорачува 2 фази на мелење наспроти 1 фаза во стандард одлагач.Вклучува звук-намалување на Тивок Јака ® Потоне Одбивни.Произведено во САД исклучиво за професионална водовод изведувачи.Од Производителот In Sink Erator 3/4 коњски сили Dura-Вози Индукција на Моторни ви Дава повеќе коњски сили од стандардните disposers.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди