.

.

New
Редење виножито играчка крупните 12 Компјутери Светла Сложувач виножито Montessori Отвори заврши игра играчки Празник играчка листа 2021

Редење виножито играчка крупните 12 Компјутери Светла Сложувач виножито Montessori Отвори заврши игра играчки Празник играчка

DEN 1200.00

Тековен
Во продавницата

Дрвени виножито сложувач играчка Материјали : вар дрво, не-токсични вода-базирани боја бои.Димензии, mm : Должина 360 Ширина 45 Висина 195. Големина инчи : 7.7 инчи висок, 14.2 инчи долго и 1.8 инчи дебела.Пакување : рециклираат, еко-пријателски намали филм и меур заврши.Постојат 12 светла парчиња кои се обоени со не-токсични вода-базирани боја.Не-лакирани дрво има една прекрасна текстура!Секој лак на виножитото е токму поврзана во големина и изшкуркан мазна.ЗАБЕЛЕШКА Нашите дрвени виножито е направен од дрво и се покриени со не-токсични водата базирани на бои, без лепак и лак.Рачно изработени, современи и ергономски, нашите дрвени виножитото е прекрасен подарок инспирирани од природата!Сите наши дрвени виножито направени во согласност со стандардите на ЕУ.Ние не прифаќаме враќа или откажувања.Но, ве молам да ме контактирате доколку имате било какви проблеми со вашата нарачка.Можеме да го прифатиме враќа пред цел е испраќаат.Ви благодариме за посетата на Eco Workshop!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди