.

.

New
Преносни Автомобил Замрзнувач, 21 Четвртиот 12 Volt Фрижидер со 12/24V DC и 100-240V AC, -4°F до 68°F преносни фрижидер за автомобил кампување и отворено, Сива

Преносни Автомобил Замрзнувач, 21 Четвртиот 12 Volt Фрижидер со 12/24V DC и 100-240V AC, -4°F до 68°F преносни фрижидер

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мини Appreance и Голем Капацитет : Автомобил Фрижидер имаат две зона, лево зона има 14 четвртиот капацитет, како и право зона има 7 четвртиот капацитет.Ќе го поставите се што ви треба да ладно во оваа RV фрижидер замрзнувач.Удобен за Носење : Brevino преносни замрзнувач се degisned со вдлабнати се справи и се умерени во тежина.Нашиот автомобил 12 V фрижидер е добар избор за дома чување, кампување, патување и отворено.Се замрзне Без Мраз : преносни фрижидер може да студ надолу до 4°С, а температурата во опсег може да биде 4°F до 68°F, може да се прилагоди на температурата да биде фрижидер или замрзнувач.Гаранција и Поддршка : ќе добиете автомобил фрижидер*1,дома кабелот за напојување*1,автомобил кабелот за напојување*1, настава*1. Нашиот мобилен фрижидер замрзнувачот има една година гаранција, ако наидат на проблеми во употреба, ве молиме да бидат слободни да контакт.Мода и Пријателски Дизајн : Brevino автомобил фрижидер имаат лак воздух штекер, USB приклучок за полнење, внатре LED светло, вдлабнати се справи и безбедно снабдување.Нашите мини фрижидер замрзнувачот е многу удобен за вашата секојдневна употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди