.

.

New
Vokodo Деца Pop-Up Шатор Игра со Пенкало Област Плажа Морски Животни Тема Виткање Затворен Отворен Театар Тунелот Претендираат Имагинација Креативно Учење Играчка Пода

Vokodo Деца Pop-Up Шатор Игра со Пенкало Област Плажа Морски Животни Тема Виткање Затворен Отворен Театар Тунелот Претендираат

DEN 958.80

Тековен
Во продавницата

Се ОДЛИКУВА СО ЗАБАВА : На Vokodo Игра Шатор е украсен со прекрасни морски животни и плажа тема уметнички дела.Тоа се одликува со прилог се игра пенкало област која мали деца лесно ќе бидете во можност да се движат од шаторот.Доаѓа подготвен да се користи и вклучува zip до торба за чување.Овој шатор е, сигурни за задоволство и поттик за имагинацијата на деца и служи како одлична игра претендираат активност.POP-UP ШАТОР (ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА) : Нема собрание задолжителни!Шаторот огради надолу уредно во рамен диск и се отвора во секунди - подготвен за употреба веднаш.По игра шатор може да биде укината грб рамно и се чуваат подалеку во нејзините поштенски до торба – преземањето минимален простор.Шаторот е издржлив и може да се користи во затворени простории или на отворено.Шатор големина : 5.2 x 3.6 x 3.1 нозе (62 x 43 x 37.5 инчи / 158 x 110 x 95 см).БЕЗБЕДНО И ХИГИЕНСКИ : На Vokodo Игра Шатор е направен со безбедно, мека, и издржлив материјал кој е трети лица лабораторија тестирани, BPA free и нетоксичен.Чистење на шатор по игра е лесно со топла влажна крпа и малку сапун.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Со лесно pop-up и се свитка надолу, отворете игра пенкало област, атрактивни морски животни и плажа тема, Vokodo Игра Шатор е сигурен да импресионира и ќе се направи совршен подарок за родендени, празници и други подарок-давање прилики за деца 3 години и нагоре. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Купи со доверба!Ако вашето дете не е воодушевен, контактирајте не и ние ќе го прават тоа право.КАРАКТЕРИСТИКИ : Pop-up шатор – се појавува отворен и огради надолу во рамен диск Морски животни и плажа тема - голема игра претендираат активност Отворен игра пенкало област Шатор вклучува уметнички дела ајкула, кит, морска ѕвезда, мали риби и повеќе Zip до торба вклучени за лесно складирање Трајни не-плетени ткаенини материјал за внатрешна и надворешна употреба Лесно се чистат со влажна крпа и сапун Подготвени за употреба – собранието не бара Направи безбедно, трети лица лабораторија тестирани, BPA free и не-токсични 100% задоволство гаранција СПЕЦИФИКАЦИИ : Боја : Сина Материјал : Полиестер (не-плетени ткаенини) Препорачана возраст : 3 години и нагоре ДИМЕНЗИИ : Пакет големина : 16 x 15 x 2 инчи Шатор : 5.2 x 3.6 x 3.1 нозе (62 x 43 x 37.5 инчи / 158 x 110 x 95 см) Тежина : 1.8 фунти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди