.

.

New
Kiddie Игра Супермаркет Театар Децата да Играат Шатор за Момчиња & Девојки Затворен Отворено Играчка

Kiddie Игра Супермаркет Театар Децата да Играат Шатор за Момчиња & Девојки Затворен Отворено Играчка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Симпатична децата шатор со еден супермаркет дизајн.Лесно да се свитка и се расплетува.Не се потребни алатки - се Соберат на рамката, потоа лизгајте надолу на ткаенина.Вклучува изборен подот за да ја вметнете во долниот дел.Голема кога се користи на отворено.Големина на шаторот : 37" долго x 28" широк x 40.3" висока.Материјал : 100% полиестер платно со пластични цевки рамка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди