.

.

New
Преминат преку 1TB USB 3.1 Генералот 1 StoreJet 25H3B SJ25H3B Солиден Надворешен Хард Диск TS1TSJ25H3B Сина

Преминат преку 1TB USB 3.1 Генералот 1 StoreJet 25H3B SJ25H3B Солиден Надворешен Хард Диск TS1TSJ25H3B Сина

DEN 1577.52

Тековен
Во продавницата

Usb 3. 1 Генералот 1 интерфејс.До 4 TB капацитет на складирање.Три-фаза шок систем за заштита.Еден допир auto backup Копчето.Нуди преминат преку Елита податоци за управување со софтвер и враќање на податоци за обновување на софтвер.Капацитет : 1 TB | Боја : Сина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди