.

.

New
Milageto Етерично Масло Starter Pack Дрвена Кутија, Дрвена Гајба Организатор на 12

Milageto Етерично Масло Starter Pack Дрвена Кутија, Дрвена Гајба Организатор на 12

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Природен дрвен материјал, рачно изработени, траен и без мирис. 12 мали прегради за 10ml шишиња,може да се сместат етерични масла/ парфеми/ масажа масла/ козметички исправени шишиња.Лесен и компактен, лесен за транспорт на вашиот масла каде и да одите и исто така да ги прикажете вашиот масла дома или во продавници.Подвижен внатрешна поделба плоча, може да се расклопуваат, како ви се допаѓа.Го спречува вашиот масла од оштетување на сончева светлина, со тока затворање додава дополнителна безбедност.Опис : - 12 мали прегради за 10ml шишиња,може да се сместат етерични масла/ парфеми/ масажа масла/ козметички исправени шишиња. - Лесен и компактен, лесен за транспорт на вашиот масла каде и да одите и исто така да ги прикажете вашиот масла дома или во продавници. - Го спречува вашиот масла од оштетување на сончева светлина, со тока затворање додава дополнителна безбедност - Природен дрвен материјал, рачно изработени, траен и без мирис - Подвижен внатрешна поделба плоча, може да се расклопуваат, како што like Specification : - Материјал : Дрво - Кутија Димензија(L x W x H ) : Прибл.13.5 x 10.5 x 9.2 cm/5.3 x 4.1 x 3.6 инчен - Секоја Дупка Големина : Прибл. 2.6 x 2.6 cm/1.02 x 1.02 inch Package Вклучува : 1 Парче Етерично Масло Дрвени Box Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди