.

.

New
CheroCar Л Цртичка Мулти-Планината Телефон Носителот Stoage Фах Видиме Систем за Полнење одговара за 2018-2021 Jeep Wrangler Л, одговара за 2020-2021 Џип Гладијатор JT,Не одговара На Нафт?

CheroCar Л Цртичка Мулти-Планината Телефон Носителот Stoage Фах Видиме Систем за Полнење одговара за 2018-2021 Jeep Wrangler

DEN 671.76

Тековен
Во продавницата

???? Апликацијата Chero Car Л JT Phone Држач со складирање послужавник за Jeep Wrangler Unlimited 2018 2019 2020 2021 Л JLU JT 2/4 Врата,не одговара на Л wrangler 4 XE ,не одговара за Џип Wrangle Неограничен Вили издание Л и Сахара неограничен. ???? Материјал Цртичка Phone Држач За Jeep Wrangler 100% сосема нов и објект за да се Обезбеди Највисок Квалитет и ABS.Анти-Висока Температура, Анти-Стареењето и Издржливи. ???? Installtion 1.Отстрани гума лагер на центар console2.Отстранете ги двете завртки на оригиналниот jeep3.Отстрани гума лагер на tray4.место на послужавник во position5.Инсталирај завртки само removed6.Стави телефонот носителот адаптер во топката планината,се повлече на пластични надворешниот прстен преку телефон носителот адаптер а пресврт да го secure7.Инсталирајте го држачот на фиоката со вклучени завртки и прицврстете ја 8.стави нов фах внатрешни работи гума назад и да ја инсталирате е направено. ???? Замена За Jeep Wrangler Мулти-Phone држач, Високо страна база анти-пропадна текстура дизајн, не се лизга носат, предметите ќе не е лесно да се лизга.Тоа е здрав, ќе го направат вашиот возачки повеќе convinent и безбедност. ???? Доверба & Гаранција Ако не сте 100% задоволни со за Џип Телефон Носителот Замена За Jeep Wrangler Додатоци Внатрешни работи Организатор едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена, без прашања праша гаранција за парите назад со 12 месеци' гаранција.На Chero Car Мултифункционален Цртичка Складирање Фах Phone Држач за Wrangler Л е лесно да се инсталира и да работат.Чување на послужавник во склопот на врвот центар цртичка на одморите и да вклучува две длабоко чување прегради,корисна за задржување на мали предмети,додека флексибилни ротирачки телефон носителот прилог positioons вашиот паметен телефон или GPS уред.За Нашите За Џип Л JLU JT Телефон Носителот Додатоци. - за Jeep Wrangler Л JLU JT Неограничен Внатрешни Додатоци. - Продолжен Простор За Складирање. - Добро конструирани, изработен од цврст парче пластика со само точниот износ на флексибилност за тоа. - Ефикасно да се борат против удари во off-road. - Лесен за инсталирање, без било дупчење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди