.

.

New
Pentel EnerGel Легура RT Премиум Гел Мастило Пенкало, (0.7 mm), Аквамарин Барел, Црно Мастило, 1 Пакет (BL407LSBPA)

Pentel EnerGel Легура RT Премиум Гел Мастило Пенкало, (0.7 mm), Аквамарин Барел, Црно Мастило, 1 Пакет (BL407LSBPA)

DEN 238.80

Тековен
Во продавницата

Високи перформанси ink технологија го комбинира најдобрите квалитети на течни и гел мастило за супер-мазна пишување искуство остави handers љубов – Нема Тестови, Не Smudges, Не Globs.На Pentel Ener Gel Легура RT стигнале течен гел пенкало е исклучително дизајниран за пишување инструмент наменета за оние кои сакаат да дадат изјава.Боја : Аквамарин На Pentel Ener Gel Легура RT стигнале течен гел пенкало е исклучително дизајниран за пишување инструмент наменета за оние кои сакаат да дадат изјава.7 мм метал совет пишува медиум линии.Високи перформанси ink технологија го комбинира најдобрите квалитети на течни и гел мастило за супер-мазна пишување искуство.Одличен подарок за било кој повод.7 мм метал совет пишува медиум линии и е refillable со било Ener Gel рефил.Високи перформанси ink технологија го комбинира најдобрите квалитети на течни и гел мастило за супер-мазна пишување искуство остави handers љубов – Нема Тестови, Не Smudges, Не Globs.7 мм метал совет пишува медиум линии и е refillable со било Ener Gel рефил.На Pentel Ener Gel Легура RT стигнале течен гел пенкало е исклучително дизајниран за пишување инструмент наменета за оние кои сакаат да дадат изјава.Искуство поголемо пишување контрола со специфичен, текстура зафат.Одличен подарок за било кој повод, алуминиумски барел доаѓа во различни метални sheens и вклучува специфичен, текстура зафат за поголема пишување удобност.7 мм метал совет пишува медиум линии и е refillable со било Ener Gel рефил.Високи перформанси ink технологија го комбинира најдобрите квалитети на течни и гел мастило за супер-мазна пишување искуство остави handers љубов – Нема Тестови, Не Smudges, Не Globs.Одличен подарок за било кој повод, алуминиумски барел доаѓа во различни метални sheens и вклучува специфичен, текстура зафат за поголема пишување удобност.7 мм метал совет пишува медиум линии и е refillable со било Ener Gel рефил.Одличен подарок за било кој повод, алуминиумски барел доаѓа во различни метални sheens и вклучува специфичен, текстура зафат за поголема пишување удобност.Одличен подарок за било кој повод, алуминиумски барел доаѓа во различни метални sheens и вклучува специфичен, текстура зафат за поголема пишување удобност.Високи перформанси ink технологија го комбинира најдобрите квалитети на течни и гел мастило за супер-мазна пишување искуство остави handers љубов – Нема Тестови, Не Smudges, Не Globs.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди