.

.

New
Cowfy Авто Трим Отстранување Алатка, 9Pcs Автомобил Панел за Отстранување Алатки за Полнење, Метал Fastener Смена, Автомобил Вратата Клип Панел & Аудио Табла ги растурајте, ?

Cowfy Авто Трим Отстранување Алатка, 9Pcs Автомобил Панел за Отстранување Алатки за Полнење, Метал Fastener Смена, Автомобил

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

????[ ЗДРАВ т остар, анти-гребнатини и безопасно да автомобил боја.На трим отстранување алатка направен од висок квалитет на отпорност на најлон влакна материјал со мат површински третман, не ќе се скрши лесно, не-токсични, построги отколку заеднички ABS оние.Ергономски дизајниран изглед, лесно да го држите во рака, како и пристап до е тешко да се постигне места и пукнатини.Со мала тежина и соодветна пропорција, тоа ви овозможува да ја користите со помалку напор и да ги подобрат средување на ефикасност.Оваа ергономски дизајн replicates природните свиткување на страна, со што се елиминира рака замор.Тоа во голема мера ја подобрува одговара, допрете го и удобност на рака заштита.Лесни слој обезбедува максимална контрола и флексибилност, погодна за отворен кои работат во различни суви или влажни услови.Идеален за автомобилската, aerospace, монтажа, изградба, конечна поправи, градинарство, производство, управување со машини, пакување, прецизност ракување, облицовка, складирање.Мала Големина Pry : Погоден за инсталирање на стерео, вратата светла.Голема Големина Pry : Погоден за инсталирање на вратата панели, рачки на вратите, автомобил рог, украсни ленти, GPS панели, поголеми декоративни делови, итн.Спротивно Pry : Погоден за демонтирање клипови, пластични pin.Метална алатка : за Време на големата сила потребни прилики, ве молиме да користите метална fastener смена да ви помогне како метал е секогаш посилна од пластика.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди