.

.

New
Маскирна Воена Pop-Up Игра Шатор - Расклопна Внатрешна/Надворешна Армијата на Театар за Деца

Маскирна Воена Pop-Up Игра Шатор - Расклопна Внатрешна/Надворешна Армијата на Театар за Деца

DEN 719.76

Тековен
Во продавницата

Расклопна Маскирна Pop-Up Игра Шатор.Полиестер Не-Плетени Ткаенини Материјал е Издржлив, Силна и Лесно да се Чисти.Инстант и Лесно Поставување со Пресврт и Pop-Up Технологија.Освежување Протокот на Воздух преку 2 Mesh Страничните Прозорци.Структура Мерки 35"(L) X35"(W) X35"(H); Погоден за Надворешна и Внатрешна Употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди