.

.

New
SUNGATOR 1/4 Месинг Фитинзи, Воздух, Црево Фитинзи, На 90 Степен Barstock Улица Лактите, Хексадецимален Брадавица Спојка Цевки Вклучите во Собата, 1/4 x 1/4 Женски Цевка,1/4 x 1/4 Машк

SUNGATOR 1/4 Месинг Фитинзи, Воздух, Црево Фитинзи, На 90 Степен Barstock Улица Лактите, Хексадецимален Брадавица Спојка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【NPT ТЕМИ】 : Американскиот Национален Цевка Коси (NPT) конци, 1/4" NPT машки цевка x 1/4"NPT женски цевка (2 парчиња), 1/4" x 1/4" NPT женски цевка (2 парчиња), 1/4" x 1/4" NPT машки цевка (2 парчиња). 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 : Висок квалитет на цврсти месинг, цврсти и издржливи, обезбедување на висока отпорност на абразија и корозија. 【ТРАЈНИ】 : Овие делови да не се фрлаат производите и има дебел ѕид, обезбедување на подолг живот, цврсти месинг може да издржи и до 100 °C (212 °F). 【СУПЕРИОРЕН ТЕМИ】 : Подлабоки теми дизајн им овозможува на фитинзи за да биде подобро ангажирани со целта за подобрување на фиксација, и неспокојот теми направи инсталацијата полесно и побрзо. 【ФУНКЦИЈА】 : Лактот е инсталиран помеѓу две должини на цевки или цевки за да дозволите промената на насоката, машки и женски Национален Цевка Коси (NPT) теми за поврзување на две цевки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди