.

.

New
Insinkerator СП-150-36 1 1/2 HP Комерцијални Канти за Отпадоци

Insinkerator СП-150-36 1 1/2 HP Комерцијални Канти за Отпадоци

DEN 4799.76

Тековен
Во продавницата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.МЕЛЕЊЕ КОМОРА на македонија - Отпорни на Корозија од не ' Рѓосувачки Челик.МОНТАЖА - 3/4" гума за монтирање над мелење комора изолатите звук.МОТОР - 1.5 HP Индукција на Моторни, 1725 ВРТЕЖИ во минута е, целосно ограден за да се обезбеди заштита од надвор влага.Стационарни и ротирање сечење елементи кои се направени од леано никел хром легура за долг живот и отпорност на корозија.Опис на производот повеќето достапни среден капацитет модел, подготвена да се справи со оброци до 200 лица со својата моќна 1.5 HP мотор.Како и сите In Sink Erator foodservice disposers, таа обезбедува супериорни перформанси, операција, максимална енергетска ефикасност и долг животен век.Дизајниран за постојан операција на локации како што се училишта, болници, поголемите ресторани, хотели и ресторани, кафетерии и старечки домови.Од Производителот На повеќето достапни среден капацитет модел, подготвена да се справи со оброци до 200 лица со својата моќна 1.5 HP мотор.Како и сите In Sink Erator foodservice disposers, таа обезбедува супериорни перформанси, операција, максимална енергетска ефикасност и долг животен век.Дизајниран за постојан операција на локации како што се училишта, болници, поголемите ресторани, хотели и ресторани, кафетерии и старечки домови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди