.

.

New
Убав Задник Бања Оркестарот Кутија, 2 Страни со Смешни Изреки - Смешно Тоалетна Хартија Носителот Совршен за Farmhouse Бања Оркестарот, Тоалетна Хартија Складирање, Сел?

Убав Задник Бања Оркестарот Кутија, 2 Страни со Смешни Изреки - Смешно Тоалетна Хартија Носителот Совршен за Farmhouse

DEN 839.28

Тековен
Во продавницата

Печатени на 2 страни за двојно забава; за разлика од другите брендови, нашиот тим, кутии имаат вели на секој долго страна имено "убав задник" за добри се смееш и "здраво слатко образи" за малку класа; растенијата и мејсон тегла не се вклучени.Пријатели и бања гости ќе љубов на вашиот супер симпатична кутија; се смеат од нашата симпатична, уникатен и практичен дел на уметноста или декорација; еден забавен начин за да се разведри денот.Добро направени, одличен квалитет на производи за кои може да доверба; ние рака боја на букви кои нема да кора во влажни бањи како винил налепници се користи од страна на други брендови; 100% реално цврсти дрвени кутии alos нема да splinter или чип како МЕДИЈАПАН или притисне одбор.Функционира одлично како пелена caddy во прилог на над-тоалет складирање, или за организирање на било која од вашите додатоци; големина за да одговара на сите стандардни тоалет тенкови.Дизајниран во САД за супериорен квалитет; нашите бања оркестарот кутија направени со највисок квалитет и кога се тестирани материјали.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди