.

.

New
Бакар Ѓубре Располагање Кујна Воздух Прекинувач За Полнење, Еден Штекер Потоне Врвот/Контра Врвот Отстранување На Отпадот За Вклучување/Исклучување На Уредот За П

Бакар Ѓубре Располагање Кујна Воздух Прекинувач За Полнење, Еден Штекер Потоне Врвот/Контра Врвот Отстранување На Отпадот

DEN 1439.76

Тековен
Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ : Електронски компоненти и жици во согласност со УЛ стандарди, 100% Месинг switch копчето, трајни и rustproof, совршен за кујната countertop.БЕЗБЕДНОСТ : УЛ Уверение, мокра рака може да им помогнам на воздухот копчето директно.Macth со сите бренд ѓубре одлагач.ИНСТАЛАЦИЈА : Воздух Прекинувач е лесно да се монтира и да се оперира.Макс 2.5" Countertop дебелина.Дијаметарот на countertop дупка треба да биде 1-1/4".Стандард потоне дупка за сапун фармацевт е погодна.ИЗВЕСТУВАЊЕ : Еднаш многу вода или храна остатоци падне во воздухот копче или цевка, за полнење не може да работи добро.Ве молиме да ги тргнеме и чисти, а потоа reconnected повторно да се направи да работи повторно.Ако сè уште не може да работи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме подготвени да ви помогнат.ВКЛУЧЕНИ : 1x Упатство за Инсталација, 1 x Еден Штекер Моќ Модул со 3' Ft Моќ Кабел ,1 x 6' Ft Воздух Цевка, 1x Антички бакар Потоне Врвот Притисни Копче за Полнење.Бакар Ѓубре Располагање Кујна Воздух Прекинувач За Полнење, Еден Штекер Потоне Врвот/Контра Врвот Отстранување На Отпадот За Вклучување/Исклучување На Уредот За Полнење, 2-1/2" Макс Countertop Дебелина - Akicon.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди