.

.

New
FD 2TB Xbox Еден X Хард Диск - XSTOR - Лесно Прикачување Дизајн за Лесна Изглед со 3 USB Порти - (XOXA2000) од Fantom Дискови

FD 2TB Xbox Еден X Хард Диск - XSTOR - Лесно Прикачување Дизајн за Лесна Изглед со 3 USB Порти - (XOXA2000) од Fantom Дискови

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Лесно 3-минута инсталација за Xbox Еден X хард диск.Доаѓа преформатирани за Xbox Еден X. го Додадете вашиот постоечки Xbox Еден X складирање.Без посебен адаптер потребни како тоа се поврзува со користење на Xbox Еден X Кабелот за Напојување.Пред се соочуваат со 3 USB 3. 0 Пристаништа за надополнување на контролори и уреди.Сигурно одговара за лесна изглед.За вентилација дизајн за да одговара на Xbox Еден X погледне и да се задржи на хард диск кул.Може да се користи вертикално или хоризонтално, во зависност од тоа како ќе го поставите вашиот Xbox Еден X. Xbox Еден X не е вклучена.Капацитет : 2 TB Fantom Дискови XSTOR е една од првите надворешен хард диск на пазарот специјално дизајниран за Xbox Еден X. Со својата приврзаност дизајн, нуди можност за Xbox Еден X со непречен поглед и ја зголемува вашата игра простор.Тоа, исто така, нема гломазна моќ адаптери е потребно и користи на Xbox Еден X кабелот за напојување за да се обезбеди максимална преносливост.Земете го вашиот Xbox One X и сите вашите игри насекаде и да одите!.Fantom Дискови XSTOR е една од првите надворешен хард диск на пазарот специјално дизајниран за Xbox Еден X. Со својата приврзаност дизајн, нуди можност за Xbox Еден X со лесна изглед.Достапни во 1 TB, 2 TB, 4 TB, 5 TB, 6 TB, 8 TB, 10 TB и 12 TB, Fantom Дискови XSTOR е мора да има за секој Xbox ентузијасти и гејмери.За хардкор гејмери, ние, исто така имаат XSTOR со 2 TB SSHD, 1 TB и 2 TB SSD.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди