.

.

New
H&D HYALINE & ДОРА 2 парчиња рачно изработени K9 Кристал Летање Пеперутка со Топката База Стакло Животинско Фигурини Симпатична Занает Свадба Подароци за Гости Дома Деко?

H&D HYALINE & ДОРА 2 парчиња рачно изработени K9 Кристал Летање Пеперутка со Топката База Стакло Животинско Фигурини Симпатична

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

Спецификација Димензии(Прибл.) : 2.2*2in/еез.Нето Тежина : 114g/set.Материјал : K9 Кристал.Рачно изработени се намали со k9 кристали материјал од страна на нашите craftmen.Беспрекорно, добро рефракција ефект без било олово, супер winkling и повеќе јасност.Пакет со подарок кутија.Пеперутка Значење Пеперутки се длабоки и моќни репрезентации на животот.Пеперутки не се само убави, но, исто така, имаат мистерија, симболика и значење и се метафора претставуваат духовна преродба, трансформација, промена, надеж и живот.Симбол на среќа и среќа што ќе следи во идниот период.Подарок Полн со Љубов-Тоа е креативен подарок за вашата мајка, сопруга, пријателка, или најдобри пријатели кога Божиќ,Роденден, Годишнина, Свадба, Мајката Ден,Денот на Вљубените доаѓа.Или само за тебе, само затоа што!Одличен подарок за Кристал колектори, жени, наставниците, housewarming, дом/канцеларија.Елегантна Украси : преку рачно изработени кристал намали пеперутка ќе блум својата убавина во сончевата светлина, исто така, симпатична во ваши раце ,создавање elagant и енергична атмосфера на сите круг соба.Можете да ги користите овие кристал двојно пеперутка paperweights во било прилики, погоден за облекување маса, бебе соби, спална соба,канцеларија маса,полици,забава ,свадба и повеќе, се однесува само на тоа во свој начин.Забелешка Секоја точка беше чисто рачно изработени, па таму ќе биде малку разлика во форма, тежина и боја детали од сликата, кој го направи секој занает уникатни.Имаме пријателски и ефикасна услуга за клиентите на тимот да одговори на вашите прашања во рок од 24 часа.Можете да ги купите нашите производи со доверба и не контактирате ако имате било производ проблеми со квалитетот.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди