.

.

New
iVUE Vista 4K/1080P HD Камера Очила за Снимање на Видео клип Спортски очила за сонце DVR Eyewear, До 120FPS, 64GB Меморија

iVUE Vista 4K/1080P HD Камера Очила за Снимање на Видео клип Спортски очила за сонце DVR Eyewear, До 120FPS, 64GB Меморија

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✔ УЛТРА 4 K HD ВИДЕО Снимање видео (со аудио) во Ултра 4 K резолуција - Лесно снимајте HD точка на гледање видео со клик на копчето. 8 MP SONY CMOS СЕНЗОР - подобар квалитет на сликата, подобрени слаба светлина перформанси и ниска потрошувачка на енергија. ✔ БРЗА АКЦИЈА 60 FPS тоа може да се фати повеќе од она што окото гледа.Очила функција слика стабилизација која ви овозможува да снимите акција снимки со меки и гледајќи видео.Очила имаат IP44 отпорен на вода рејтинг и се цврсто изградени со дихтунзи за покривање на пристаништа, што ги прави пот и отпорни на прашина.Едноставно притиснете го копчето за да започнете со снимањето, и притиснете повторно за да се запре.Вибрациите сигнали ќе удобно да ве извести кога снимањето е започнато/престана така може да остане фокусирана на било активност што се прави.Очила функција 64 GB на вграден во меморија што им овозможува да ги чувате голема количина на видео/фотографии.HD Видео 4k / 1080 P / 720 PUp да 120fps H.264 MOV 16 : 98 MP CMOS Camera Wide Камера Angle64 GB Memory500m AH Батеријата (1hr)Напредни Видео Stabilization Time/Датум Stamp Polarized Леќи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди