.

.

New
Dorman 80987 Моторното Масло Се Пополни Капа, Црна

Dorman 80987 Моторното Масло Се Пополни Капа, Црна

DEN 175.44

Тековен
Во продавницата

Директна замена - овој мотор масло филтер капа е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот капа на одредени возила.Ја враќа функционалност - сигурен замена за оригинална дел кој недостасува или испукани се должи на топлина и замор.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Овој мотор масло филтер капа е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот капа на одредени возила, и е конструиран за издржливост и сигурен перформанси.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди